Copywriter

Wymagania

  • "Lekkie pióro"
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Odpowiedzialność oraz samodzielność
  • Komercyjne doświadczenie
  • Praktyczna umiejętność wyszukiwania informacji w Internecie
  • Umiejętność tworzenia tekstów w różnych stylach, w tym tworzenia korespondencji biznesowej i kierowanej do klienta

Dobrze jeśli znasz

  • Wiedza z zakresu pozycjonowanie serwisów internetowych w Google
  • Monitoring SEO
  • AdWords
  • Reklamy Facebook
  • Obsługa WordPress

Obowiązki

  • Tworzenie korespondencji biznesowej
  • Teksty zapleczowe
  • Teksty SEO
  • Artykuły specjalistyczne, blogowe
  • Redagowanie oraz korekta tesktów
  • Hasła reklamowe

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę współpracy (B2B) po okresie próbnym (3 miesiące) / możliwa praca zdalna
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Luźną i nieformalną atmosferę
  • Budżet szkoleniowy w ramach zatrudnienia (na konferencje, szkolenia, zakup kursów online)
  • Kawę, dużo kawy

Jeżeli chcesz do nas dołączyć, koniecznie wyślij nam swoje projekty oraz CV. Swoje zgłoszenie wyślij na adres biuro[małpa]codebox.pl